۰۲۱-۴۴۸۰۲۸۸۳

اقدامات اولیه قبل از درمان

مشاوره پزشکی

درمان و مراقبت های پزشکی

میکرو نیدلینگ

ورود هر سوزن با ایجاد یک سوراخ کوچک یا کانال میکروسکوپی  در پوست پروسه ترمیم را فعال می کند. در نتیجه کلاژن سازی و ساخت الاستین در ناحیه درم پاپیلر آغاز می شود.

لاغری موضعی

در لاغری موضعی نیز مانند سایر اقدامات زیبایی بکارگیری چند روش بطور همزمان نتیجه موثرتر وپایدارتری خواهد داشت . در این مرکز سعی داریم تا با حداقل هزینه وعوارض، بهترین نتیجه را ارائه دهیم. 

لیزر موهای زائد

افزایش روزافزون مخاطبانی که در جستجوی روش‌های بهتر، راحت‌تر، سریع‌تر، با تأثیر بیشتر و غیرتهاجمی‌تر کاهش موهای زائد هستند منجر به گسترش بهره‌ گیری از تکنولوژی‌های مختلف از جمله سیستم‌های بر پایه نور،شده است.

پرسش و پاسخ

لطفا سوالات خود را از طریق فرم زیر مطرح نمایید تا در اولین فرصت جواب آن برای شما از طریق ایمیل ارسال شود.

5 + 12 = ?

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یکی از جدیدترین وبی عارضه ترین روشهای درمان سلولیت

و چاقی های موضعی است. در این روش سلولهای چربی در اثر بر خورد با گاز CO2 منهدم شده و در اثر افزایش جریان خون ولنف ایجاد شده توسط این گاز به راحتی دفع می شوند.تنها روش درمان ترکهای پوستی ناشی از چاقی وحا ملگی و بهترین روش درمانی جهت تیرگی های زیر چشم واسکارهای ناشی از جراحی و آکنه می باشد.

hot clinic

کربوکسی تراپی هیچگونه عارضه ای نداشته و بسته به هدف درمانی طی ۲-۸ جلسه با فواصل ۳ روز تا یک ماه انجام پذیر است. تنها مراقبت بعد از انجام این عمل خودداری از حمام،سونا و شنا به مدت ۴ ساعت می باشد.

 

...ادامه مطلب

 

خبرنامه

ارتباط با ما

mapانتهای اشرفی اصفهانی-سیمون بولیوار-نبش شهید فکوری-۲۴ متری زیتون-ساختمان پارس-پلاک ۱۸-طبقه سوم-واحد۴

map۰۹۱۹۵۵۰۵۰۴۵

شبکه های اجتماعی